Sözleşmeli Nakliye

Şirketimiz ve müşterilerimiz için garantili hizmetin en önemli şartı sözleşme yapmaktır. Böylece her iki tarafta memnun olmaktadır. İşimizin değeri ne olursa olsun müşterilerimizin hemen hemen her isteğini yerine getirmekle yükümlüyüz.

Mersin’de Sözleşmeli Taşımacılık

Müşterimiz özel olarak bizlerden sözleşme istemese bile biz hatırlatıyoruz. Özellikle ileri bir tarihte yapılacak olan taşıma işleri için ve şehirler arası nakliye işleri için şart olduğunu düşünüyoruz. Aksi halde, müşterimizde konuşulanları unutabilir bizler de. Söylenenlerin kağıda dökülmesi firmamız için de müşterimiz içinde ispat niteliğinde olduğundan hiçbir şekilde anlaşmazlık yaşanmasına meydan vermeden taşıma işlerimizi gerçekleştirmek istiyoruz.

Garantili hizmet almak istiyorum diyorsanız sözleşmeli nakliye yapabilen bir firma ile çalışmalısınız. Müşterilerimizin en sık karşılaştığı şeylerden birisi de taşıma işleminin yapılacağı son dakika firmanın “bu fiyata bu eşya taşınmaz, şu kadar daha vermelisiniz” demesidir. Bu gibi problemlerle karşılaşmak istemiyorsanız işinizi sağlama almalısınız ve firma ile taşıma sözleşmesi yapmalısınız.

Mersin Ecrin Nakliyat ve ekibi olarak sizlere her türlü güveni ve garantiyi vermeye hazırız. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.