Sigortalı Taşımacılık

Şehirler arası taşımacılık işlerimizin tümünde nakliye sigortası yapmaktayız. Eşyalarınız bizim için değerlidir. Bu nedenle taşımacılık işlerimizde sizlere daha iyi hizmet ve tam anlamıyla garanti sağlayabilmek için nakliye sigortası yapmaktayız.

Sigortalı Taşımacılık

Nakliye sigortası, yani sigortalı taşımacılık işlemi kısaca şöyle yapılır, eşyalarınızın taşınması için anlaşma sağlandığı vakit sigorta yapmadan önce müşterimiz bilgilendirilir. Kendi isteği ile özellikle sigorta istemeyen müşterilerimiz de olduğu için öncesinde müşteri bilgilendirmesi yapılır. Ardından, gidilecek mesafenin uzunluğu ve eşyalarınızın değerine göre nakliye sigortası yapılmaktadır. Buradaki amaç, taşıma sırasında karşılaşabileceğimiz herhangi bir kaza durumunda aracımızda bulunan tüm eşyalarınız sigorta kapsamına girdiği için zarar gören eşyalarınızın karşılığı kadar ücret sigorta şirketimizce sizlere ödenmektedir. Aksi halde herhangi bir kaza olmaması durumunda ufak tefek aksaklıklar için zaten firmamız garanti kapsamında olduğu için gerekli işlemler yapılmaktadır.

Sizler de eşyalarınızın güvenli ve garantili bir şekilde taşınmasını istiyorsanız bilinmeyen değil daha çok işleri ve hizmetleriyle ön plana çıkmış olan Ecrin Nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz. Sigortalı taşıma hakkında daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.