Asansörlü Taşıma

Mersin’de şehir içi ve şehirler arası taşımacılık ihtiyaçlarınız için asansörlü taşıma araçlarımızı kullanarak hızlı, güvenli ve ekonomik hizmet sunuyoruz. Yüksek girişli katlardan 25. kata kadar rahatlıkla ulaşabilen yük taşıma asansörlerimiz sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde nakliye hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Mersin Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşımacılık hizmetini yalnızca Mersin şehir içi taşıma işlerimizde değil şehirler arası nakliye işlerimizde de kullanmaktayız. Yük taşıma asansörlerimiz sayesinde daha güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz nakliye işlerimizi zamanında ve diğer taşıma şekline göre daha ekonomik şekilde sunuyoyruz. Daha önce personelin kendi imkanlarıyla yüksek katlara taşıdığı malzemelerin zarar görmesi kaçınılmazdı. Çünkü bir süre sonra gücü tükenen personel ister istemez dengesini kaybedip merdiven boşluğunda eşyaları sağ sola çarpabiliyordu. Bu hem eşyalarınıza zarar veriyor hem de apartman sakinlerini rahatsız ediyordu. İşin çok uzun sürmesi ve maliyeti de cabası.

Bu nedenle, asansörlü taşıma teknolojisini çıktığı ilk günden itibaren hem firmamız hem de müşterilerimizin çıkarına olan bu sistemi kesintisiz olarak kullanmaktayız. Sizler de günün birkaç saatinde tamamlanacak olan evden eve asansörlü taşıma işinden yararlanmak isterse misiniz? O halde hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, 25 kata kadar ulaşabilen yük taşıma asansörü ile garantili ve uygun fiyatlı nakliye hizmeti sunmaktadır. Detaylar için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Yorumlarınız bizim için değerlidir. (1 Yorum)

  • Mehmet YAĞMUR

    - 25 Mart 2021 22:40

    Ecrin nakliyat ve ekibine teşekkür ediyorum. Eşyalarımız sağlam bir şekilde taşındı. Herkese tavsiye ediyorum.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.