Garantili Nakliye

Firmamızla yaptığınız anlaşma sonrası aldığınız tüm hizmetler firmamız garantisi altındadır. Yalnızca eşya değil sorumluluk da taşıyoruz.

Garantili Taşımacılık

Garantili hizmetten kastımız, eşyalarınızı nasıl aldıysak aynı şekilde sizlere tekrar iade edeceğimizi göstermektedir. Müşterilerimiz için taşınma sırasında en çok sorun olan şey eşyaların sökülüp taşınması sırasında ve tekrar montajı sırasında yıpranması, çizilmesi veya kırılmasıdır. Sağlam bir mobilyanın veya başka bir eşyanın sökülüp tekrar montaj yapılması işi bilen kişilerce dikkatli yapılması gerekn bir iştir. Aksi durumda taşıma işlemi olmasa bile eşyalarınız zarar görebilir. Bu nedenle, firmamız bünyesinde göre yapan personelimiz işinin ehli, elektrik ve mobilya işinde uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede sökülüp tekrar bağlantısının yapılması konusunda tecrübe sahibi olan elemanlarımıza da güvenerek garantili taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Tam donanımlı araçlar, son derece kaliteli paketleme malzemeleri ve deneyimli personelimiz sayesinde yaptığımız her işin arkasında durmaktayız. Tüm bunlara rağmen, taşıma sırasında veya sonrasında firmamızdan kaynaklanan her türü olumsuzluğu üstlenmekteyiz. Taşıma sırasında veya sonrasında oluşan çizilme, ezilme, kirlenme dahi olsa firmamızın sorumluluğu altındadır. Bu gibi durumlarda, eğer düzeltilmesi mümkün olan bir hata ise gereken işlemi yapıyoruz. Yenilenmesi gereken bir durum var ise komple yenileme yaparak müşterimizin mağduriyetini gideriyoruz. Tam anlamıyla garantili taşımacılık hizmeti veren firmamızdan sizler de hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.