Güvenilir Firma

Mersin ilimizde taşımacılığı ilgilendiren tüm konularda bizden ücretsiz bilgi ve destek alabilirsiniz. Bize güvenebilirsiniz, çünkü biz;

  • Asansörlü taşıma araçlarımız sayesinde en yüksek katlara bile rahatlıkla ulaşıyoruz.
  • Müşteri memnuniyeti ve güveni için hemen hemen her işimizde sözleşme yapmaktayız.
  • Evden eve nakliye işlerimizi yasal olarak yapıyoruz. Çünkü yetki belgelerimiz mevcuttur.
  • Her işimizde garanti veriyoruz. Tek parça yük için de komple ev taşımacılığı için de garanti vermekteyiz.
  • Herhangi bir kaza darbe durumuna karşı eyalarınız için nakliye sigortası yapıyoruz.
  • Eşyalarınız aldığımız gibi teslim etmek için elimizden geleni yaptığımıza emin olabilirsiniz.
DEVAMI

Uzman Kadro İle Çalışıyoruz

Gerçek anlamda tecrübe ve bilgi isteyen evden eve nakliye işlemi uzmanına yaptırılması gereken bir iştir. Kendi imkanlarınızla yorulduğunuza değmeyecek bir iş olmakla birlikte bu işte tecrübesi olmayanlara da emanet edilecek bir iş olmadığını bilmenizi isteriz. Bu nedenle, çok daha uygun maliyetlerle ev taşımacılığı işlerinizi alanında uzman olan Ecrin Nakliyat firmamıza teslim edebilirsiniz. Personelimiz, iş hayatına atıldığı günden beri yalnızca evden eve nakliye ve ilgili konularda hizmet vermiş, taşıma işlemi sırasında ve sonrasında yapılması gereken tüm işleyişe hakim kişilerden oluşmaktadır. Her biri alanında uzman olan ekibimiz ile gerek mobilya gerekse tüm elektronik eşyalarınızı sağlan bir şekilde söküp taşıma işlemi yapıyoruz ve ardından montajını gerçekleştiriyoruz.

Her türlü garantiyi verebilen az sayıda firmalardan biri olarak memnun bir şekilde işinizi teslim alacağınızdan emin olabilirsiniz.

DEVAMI

Donanımlı Nakliye Araçları

Özellikle ev taşımacılığı için dizayn edilmiş son model donanımlı araçlarımızla dilerseniz şehir içinde dilerseniz şehirler arasında tüm taşımacılık işlerinizi gerçekleştirecek kapasiteye sahibiz. Donanımlı araçlardan kastımız, yalnız nakliye aracı değil, kullanılan ekipmanlar, paketleme malzemeleri ve her türlü araç gereç. Tüm araç ve gereçlerimizi en kaliteli ve donanımlı olacak şekilde seçmekteyiz.

Donanımlı Nakliye Aracı

Bu sayede en az zaman kaybı ile taşıma işlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Zamanında bakımı yapılan modelli evden eve nakliye araçlarımız sayesinde söz verilen süre içerisinde taşımacılık işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Mersin Ecrin Evden Eve Nakliyat farkını yaşamaya sizleri de bekliyoruz.

DEVAMI

Garantili Taşıma Nasıl Olur

Garantili taşımacılık, adından da anlaşılacağı üzere, nakliye işlemi gerçekleştirilirken herhangi bir sorun ve olumsuz bir durum karşısında müşterinin tüm zararının firma tarafından giderilmesi anlamına gelmektedir. Taşıma işlemi öncesi müşterimizle birlikte gerekli incelemeleri yaptıktan sonra, eğer taşınacak olan eşyaların herhangi bir problemi varsa (çizik, ezik, kırılma gibi.) kaydedilir. Firmamızın taşıma öncesi teslim almasından daha evvel bir sorun var ise not edilir ve bizler taşıma yaptıktan sonra tekrar eşyaları teslim edene kadar var olan problemlerin haricinde bir ezilme, çizilme veya kırılma gibi herhangi bir olumsuz durum oluşması halinde tüm zararları eksiksiz olarak gidermekteyiz.

Öncelimiz müşterilerimizin bizden memnun olmasıdır. Memnun müşteri, daha çok kazanç ve iş getirmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak nakliye işini de zaten en iyi şekilde yapmaktayız. Sizler de %100 garantili Mersin evden eve taşımacılık hizmeti almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DEVAMI